Oświetlenie w ogrodzie


Ogród to miejsce, gdzie chętnie spędzamy swój wolny czas. W otoczeniu kwiatów i zieleni odpoczywa nam się najlepiej. Śniadanie na tarasie we własnym ogrodzie, to coś o czym każdy marzy. Ogród, to miejsce gdzie w słoneczne dni możemy oddać się kąpielom słonecznym, jesienią miejsce na ognisko, a wieczorami grill ze znajomymi. Miejsce gdzie spędzamy czas ze swoją rodziną oraz przyjaciółmi.
Wieczory w ogrodzie zdecydowanie uprzyjemnią nam lampy ogrodowe. Po zmroku ogród, dzięki odpowiedniemu oświetleniu, będzie wyglądał niepowtarzalnie. W sklepach budowlanych możemy wybierać pośród różnych wzorów lamp. Możemy je kupić w postaci kul na palikach, które możemy powbijać w różnych miejscach w całym ogrodzie, lampionów które można zawiesić na gałęzi drzewa lub lampki, którą można postawić na stoliku. Lampy dają delikatne przytulne światło. Strumień światła jest stłumiony, dzięki czemu nie będzie przeszkadzał naszym sąsiadom. Oświetlenie przeznaczone do ogrodu najczęściej zasilane jest bateriami słonecznymi, dzięki czemu są bardzo tanie w utrzymaniu. W ciągu dnia baterie się ładują, aby móc świecić całą noc.
Przebywając w ogrodzie po zmroku warto zaopatrzyć się również w pochodnie, których knot jest nasączony substancją odstraszającą komary, a dodatkowo również oświetlają nasz ogród.